Електричен вентилатор за разладување

1,290.00 ден

Електричен вентилатор за разладување

Шифра 4330

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4330 Ознаки:

Опис

Електричен вентилатор со дијаметар 40 cm

Максимална висина 130 cm

Три брзини на вртење

Ротирачка глава

Моќност 40 W