Мини уред за разладување

690.00 ден

Мини уред за разладување

Шифра 3650

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3650 Ознаки:

Опис

USB уред за разладување е идеален избор за сите кои бараат ефикасен и практичен начин да го освежат своето работно или домашно опкружување. Овој модерен и компактен вентилатор е дизајниран да го пружи најдоброто искуство на ладење, без да зазема многу простор.

Изработен со компактен и елегантен дизајн, што го прави идеален за користење на работната маса, кујнскиот плот или било кој друг простор каде што имате потреба од освежување.

Овој уред за разладување може да се поврзе со било кој USB порт, што значи дека можете да го користите на работа, дома, во автомобилот или каде што ви е најудобно. (не се полни, треба постојано да е приклучен)

Нуди три различни брзини на вентилација, што ви овозможува да го прилагодите интензитетот на воздухот според вашите потреби. Од нежно освежување до силна вентилација, овој уред ќе ви помогне да се чувствувате комфорно и освежено.

Дизајниран да работи тивко, без да ви пречи при работа, учење или одмор. Можете да уживате во освежувањето и комфорот, без да бидете прекинати од непотребен бучава.

Димензии: 10 x 33 cm

 

Дополнителни информации

Одберете боја:

Бела, Црна