Попуст!

Воздушен разладувач – Blu Breeze

Original price was: 1,190.00 ден.Current price is: 990.00 ден.

Воздушен разладувач – Blu Breeze

Шифра 3136

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3136 Ознаки:

Опис

Резервоарот на уредот се полни со ладна вода или мраз

Истовремено го разладува, навлажнува и ароматизира воздухот.

Капацитет на контејнер: 200ml

Напојување: Micro USB кабел или AA батерии(батериите не се вклучени во пакетот)

Со три функции за ладење, навлажнување и прочистување на воздухот

Брзината на вентилаторот може да се прилагоди за три нивоа.

Димензии: 18,5 х 16 цм