Комплет за чистење електронски уреди 7 во 1

490.00 ден

Комплет за чистење електронски уреди 7 во 1

Шифра 4520

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Комплет за чистење компјутери, лаптопи, мобилни телефони, таблети, камери, слушалки, телевизори, монитори, часовници и други уреди

Комплетот вклучува:
-мултифункционално пенкало со:
1.мини сунѓерче за чистење на полначот за безжични слушалки и сл.
2.мини четка за чистење на излезот на слушалките и сл.
3.шило за чистење на најнепристапните места, како микрофонот на телефонот
-густа четка за чистење прашина (изработена од најлонски влакна, не ги оштетува површините)
-парче микрофибер материјал за бришење екрани
-алатка за отстранување на копчињата од тастатурата
-шишенце со прскалка (не содржи течност)

Задоволува различни потреби за чистење на електронски уреди

Исчистете го секој агол од прашина и нечистотија

Честото чистење на вашите електронски уреди не само што ја подобрува личната хигиена, туку и го продолжува нивниот животен век

Компактна големина и мала тежина: Комплетот за чистење тастатура 7 во 1 е уредно сместен во правоаголна кутија и има дизајн со две прегради

Можете да го понесете со себе насекаде, не зафаќа многу простор и лесен е

Одличен подарок за сите љубители на електроника

Материјал: ABS пластика