Автомобил од лего коцки – Црн

870.00 ден

Автомобил од лего коцки – Црн

Шифра 3161

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3161 Ознаки:

Опис

Автомобил од лего коцки – Црн

Изработени од високо квалитетна пластика, нетоксични.

Сетот содржи 370 парчиња.

Димензии на целосен автомобил 17 x 9.5 x 5 cm

Наменет за деца над 6 години.