Попуст!

Токи – Воки, играчки за комуникација

Original price was: 1,190.00 ден.Current price is: 990.00 ден.

Токи – Воки, играчки за комуникација

Шифра 3449

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Идеална играчка за вашите најмили со кои ќе може да комуницираат до максимална оддалеченост до 2 км

Лесни за употреба, се комуницира со притискање на само едно копче

Има 22 канали кои се слободни и се користат без лиценца

Одличен квалитет на звукот, 10 мелодии, заклучување на тастатура, предупредување за слаба батерија …

Работи на 3 ААА батерии кои не се вклучени во пакувањето.