Апсорбирачка подлога за во бања

390.00 ден

Апсорбирачка подлога за во бања

Шифра 4468

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4468 Ознаки:

Опис

Супер апсорбирачка подлога за во бањата

Изработена од квалитетен срослоен материјал, апсорбирачка Напа платно кое ја апсорбира водата, гумиран нелизгачки слој и средишен сунгерест дел за меко и пријатно чувство

Лесна за чистење и одржување, без губење на бојата, без лупење на површината

Димензии:60 x 40 cm