Електричен компресор со 2 цилиндри

1,990.00 ден

Електричен компресор со 2 цилиндри

Шифра 3804

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3804 Ознаки:

Опис

Опис
628-4X4 2 цилиндричен воздушен компресор
Дизајниран да надува гуми за автомобили, камиони и џипови
Максимален проток на воздух 65 литри во минута
Максимална моќност на инфлација: 150 Psi
Работен напон: 13,8V
Потрошувачка во засилувачи: 23А
Максимален циклус на работа: 40 мин на 40 Psi (максимум 4 тркала, потоа оставете го да одмори)
Вклучува 3 адаптери за надувување топчиња и други
Поврзување со акумулатор на возилото со стеги
Прекинувач за вклучување/исклучување
Вклучува торба за носење
Вклучува портокалово црево со долга моќност 5 Mts
Кабли од 3,6 Mts
Димензии: 24,5 cm Долга X 9,5 cm Широк X 19 cm Висина