Караоке микрофон со вграден звучник WS-898

870.00 ден

Караоке микрофон со вграден звучник WS-898

Шифра 3843

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3843 Ознаки:

Опис

Караоке микрофон со вграден звучник

Продуцира одличен звук, практичен за караоке забави

Безжично bluetooth поврзување со други уреди

Се полни преку УСБ кабел на било кој полнач од мобилен телефон

Слот за мемориска картичка, УСБ, АUX,

Копчиња за јачина на звук, следна и претходна мелодија …