Попуст!

Дигитален дрвен часовник

Original price was: 870.00 ден.Current price is: 750.00 ден.

Дигитален дрвен часовник

Шифра 3394

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Прекрасен дрвен часовник со минималистички дизајн кој се вклопува во ентериерот на вашиот дом или канцеларија.

Дрвена површина со лед дисплеј на кој се прикажани основни податоци како време, датум, температура

Подесување на аларм

Димензии 15 x 4 x 7 cm