Дигитален дрвен LED часовник

1,190.00 ден

Дигитален дрвен LED часовник

Шифра 3884

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Нема на залиха

Опис

Дигитален LED часовник со минималистички дизајн кој се вклопува во ентериерот на секој дом.

Дрвена површина на кој се прикажани основните податоци како време, датум, температура, аларм, ниво на осветленост на дисплејот, сензор за звук.

На горната страна има безжичен полнач за мобилен телефон (РАБОТИ САМО НА МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ КОИ ИМААТ ОПЦИЈА ЗА БЕЗЖИЧНО ПОЛНЕЊЕ)

Работи на батерии или на полнач од мобилен телефон преку наменски УСБ кабел кој доаѓа во пакувањето

Достапен во светла и темна боја на дрво.

Димензии: 15x7x7 cm