Часовник – термометар со проектор

590.00 ден

Часовник – термометар со проектор

Шифра 4574

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4574 Ознаки:

Опис

Часовникот со дигитална проекција ви покажува тековно време, месец/датум, ден, внатрешна температура на LED дисплејот. Потребни се 3 x AAA батерии (не се вклучени). Проекциониот часовник е за секојдневна употреба дома или канцеларија.

Специјалниот дизајн на временска проекција може да го проектира тековното време на ѕид или на таван, а можете да го приспособите аголот на проекција за да го оставите секогаш да се гледа доволно големо и јасно.

Можете да го контролирате алармот со проекција на глас од 60 db, како удирање по работната маса или плескање на растојание од 1 метар.

Кога алармот ѕвони, притиснете го вртливото копче за да ја активирате функцијата за одложување.

Достапен во бела и црна боја

 

Дополнителни информации

Одберете боја:

Бел часовник, Црн часовник