Заштитна прекривка за ветробранско стакло – шофершајбна

490.00 ден

Заштитна прекривка за ветробранско стакло – шофершајбна

Шифра 4586

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4586 Ознаки:

Опис

Заштитна прекривка за предно стакло – шофершајбна

Изработена од ПВЦ церада

Ја заштитува шофершајбната од сонце, снег, замрзнување, прашина и сл.

Лесно се поставува на надворешната страна на стаклото

Има сигурносни крила кои превенираат кражба

Со заштитната церада снегот и ниските температури повеќе нема да ви претставуваат проблем

Одлична е и за користење во лето за заштита од сонцето и високите температури

Димензии: 144 x 78cm