Централни капачиња за бандажи

620.00 ден

Централни капачиња за бандажи

Шифра 7056

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com

 

Категорија SKU: 7056 Ознаки:

Опис

Централни капачиња за бандази од моделите на VW, BMW, AUDI, MERCEDES

Доаѓаат во сет од 4 капачиња

Големина 68 mm