Греач за восок за депилација

1,590.00 ден

Греач за восок за депилација

Шифра 3483

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3483 Ознаки:

Опис

Греач за восок со вграден потенциометар за температурата на восокот, од 0-80 степени

Специјална технологија со која на брз начин се загреват садот со восок до посакуваната температура

Метално тело и алуминиумски сад за топење

Лесен и пренослив

Димензии на уредот 16 x 16 x 12 cm

Димензии на садот 11 x 7.3 cm