Паро-навлажнувач за лице

870.00 ден

Паро-навлажнувач за лице

Шифра 3716

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3716 Ознаки:

Опис

Пареата ги отвора вашите пори и помага да се олабави секоја наталожена нечистотија за подлабоко чистење. Отворањето на порите, исто така, ги омекнува црните точки, што го олеснува отстранувањето. Исто така, ја забрзува циркулацијата. Комбинацијата на топла пареа и зголеменото потење ги проширува вашите крвни садови и ја зголемува циркулацијата. Циклусите за вдишување на пареа, исто така, може да се сметаат за корисни во лекувањето на респираторните заболувања.

Карактеристики:
– Воздушна дупка за дишење
– Греење со постојана температура
– Брзо емитување магла
– Навлажнувачки