Апликатор за веѓи – Bella brow

350.00 ден

Апликатор за веѓи – Bella brow

Шифра 3404

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3404 Ознаки:

Опис

Апликатор за веѓи со вградена четка со четири краци на врвот ги трансформира вашите веѓи, дава дополнителен волумен, прецизно ги исцртува и ги истакнува.

Потполно водоотпорен, со едно нанесување може да се користи до 3 дена.

Прецизна и лесна за користење, лесно ги пополнува тенките веѓи.

Високо квалитетни состојки кои се хипоалергени и безбедни за користење.