FM трансмитер за во автомобил со турбо полнач

590.00 ден

FM трансмитер за во автомобил со турбо полнач

Шифра 7058

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

ФМ трансмитер за во автомобил Allison ALS-A06

Безжично поврзување со вашиот телефон преку bluetooth

Има 2 УСБ порти за влез, УСБ тип Ц, микрофон за остварување на повици

Лед дисплеј

3.1 А, 20 W напон на излез од УСБ порта за брзо полнење на вашиот мобилен телефон