Турбо свирче за автомобили

320.00 ден

Турбо свирче за автомобили

Шифра 4805

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4805 Ознака:

Опис

Направете вашиот автомобил да звучи како турбо возило без да потрошите голема сума пари со ова свирче за издувни гасови за автомобил 

Овој турбо свиреж му дава на вашиот автомобил кул спортски турбо звук. По инсталирањето на ова, притисокот што излегува од издувните гасови ќе направи вашето возило да звучи како турбо возило со турбо систем или вентил за издувување.

Погодно е за повеќето типови или марки на автомобили. Лесно се монтира на сите издувни цевки, не е потребно заварување, жици или дупчење

Откако ќе го инсталирате ова, притисокот што излегува од издувните гасови ќе направи вашето возило да звучи како турбо возило со турбо систем или вентил за издувување.

Направено од алуминиум

Димензии: 11×3 cm

 

Дополнителни информации

Одберете боја:

Црна, Сива, Црвена, Сина, Жолта