Метална полица – количка на три нивоа

870.00 ден

Метална полица – количка на три нивоа

Шифра 4268

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4268 Ознаки:

Опис

Метална количка на тркалца која служи за складирање на секаков материјал

Идеална за во кујна за овошје и зеленчук, за во канцеларија за канцелариски материјал, за пијалоци, за во бања, за занаетчии и тн.

Квалитетна изработка и едноставен и практичен дизајн

Димензии: 50x27x68 cm