Попуст!

Уред против оток, болка и црвенило при убод од инсект

Original price was: 650.00 ден.Current price is: 490.00 ден.

Уред против оток, болка и црвенило при убод од инсект

Шифра 3699

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3699 Ознака:

Опис

Sting Doctor е уред кој користи смирувачки вибрации и насочена топлинска терапија за веднаш да помогне во намалувањето на болката, чешањето и отокот од убоди и каснувања предизвикани од комарци, пчели, оси, муви и други инсекти

Едноставно ставете го на областа веднаш по каснувањето или убодот, притиснете на копчето и уживајте во смирувачкото олеснување – без употреба на хемикалии

Дејствува за неколку секунди

Наменет е за деца над 2 години и возрасни

Лесен и безбеден е за користење

Вграден тајмер кој автоматски го исклучува уредот

Потребни се 2 x AAA батерии (не се вклучени во пакетот)