Сообраќаен сет

890.00 ден

Сообраќаен сет

Шифра 7006

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 7006 Ознаки:

Опис

Сообраќаен сет, комплет се што ви треба за во автомобил

Прва помош

Резервни сијалици

Триаголник

Каиш за влечење