Лед осветлување Niken H1, H4, H7

1,700.00 ден

Лед осветлување Niken H1, H4, H7

Шифра 7015

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Нема на залиха

Категорија SKU: 7017 Ознаки:

Опис

Лед осветлување Niken

H1 – 1700 ден.

H4 – 1800 ден.

H7 – 1700 ден.

За било какви дополнителни информации пишете ни во порака или побарајте не на телефонските броеви.