Лед осветлување C6 – H1, H4, H7

900.00 ден1,000.00 ден

Лед осветлување C6 – H1, H4, H7

Шифра 7015

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 7015 Ознаки:

Опис

Лед осветлување C6

H1 – 900 ден.

H4 – 1000 ден.

H7 – 900 ден.

За било какви дополнителни информации пишете ни во порака или побарајте не на телефонските броеви.