Турмалинова пегла за коса – Sonar SN-11

990.00 ден

Турмалинова пегла за коса – Sonar SN-11

Шифра 3328

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Турмалинова пегла за коса за правење кадрици
Пегла за коса со која на брз и лесен начин може да направите таласи (кадрици) на вашата коса
Професионална керамичка подлога и турмалинска облога ја штити косата од оштетувања
Ергономска нелизгачка рачка
Температура од 180 – 210 степени
Копче за регулација на температура
Моќност 80 W