Новогодишен проектор со снегулки

1,290.00 ден

Новогодишен проектор со снегулки

Шифра 3298

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Ласерски проектор кој дава приказ на вистински изглед на снегулки во бела боја

Декорирајте ја целата куќа со само еден проектор

Приредете си романтична и пријатна празнична атмосфера!

Комплетот вклучува далечински управувач со кој го контролирате режимот на осветлување и додаток доколку сакате да го поставите в земја

Широкиот агол на осветлување обезбедува поголема површина на покриеност 15-50㎡

Се поставува на оддалеченост од 3-6m

IP65 водоотпорен и соодветен за надворешна употреба (од +30 до -20C)

Напон: AC 240V

Моќност: 6W

Материјал: пластика

Должина на кабел: 3m