Новогодишна елка

320.00 ден520.00 ден

Новогодишна елка

Шифра 4577

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4577 Ознака:

Опис

Вештачка новогодишна елка со метална основа и пластичен држач

Едноставна за поставување

Добијте божиќен изглед низ вашиот дом. Изгледа одлично во спални, дневни соби, канцеларии, ресторани итн.

Димензии и цена: 60 cm – 320 ден.

90 cm – 420 ден.

120 cm – 520 ден.

Дополнителни информации

Одберете висина:

60 cm – 320 ден., 90 cm – 420 ден., 120 cm – 520 ден.