Додаток распрскувач за црево

390.00 ден

Додаток распрскувач за црево

Шифра 4765

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4765 Ознака:

Опис

Додатокот распрскувач за црево овозможува прецизно и рамномерно прскање, со што се обезбедува максимална покриеност на површината без губење материјал или енергија.

Изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик, овој пиштол е отпорен на корозија и абење, обезбедувајќи долготрајни и сигурни перформанси дури и во тешки работни средини.

Со едноставно поврзување на цревото, овој распрскувач е лесен за инсталирање и употреба, што овозможува брзо стартување и ефикасно прскање без проблеми.

Овој производ е идеален за професионалци во индустријата, овозможувајќи точно и рамномерно прскање на бои и облоги на различни површини.

Во прехранбената, медицинската или индустријата за чистење, овој пиштол може да биде корисна алатка за дезинфекција на простори, опрема или површини, обезбедувајќи ефикасно и брзо прскање на средствата за дезинфекција.

За одржување на градината или земјоделски култури, овој производ може да биде корисна алатка за прскање вода, пестициди или хербициди на растенијата, овозможувајќи прецизна примена без трошење ресурси..

Технички карактеристики:

  • Големина на млазницата: 1 мм;
  • Материјал за тело: Нерѓосувачки челик;
  • Капацитет на чаша: 550 мл.