Кварцна греалка 1200 W

1,290.00 ден

Кварцна греалка 1200 W

Шифра 3810

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3810 Ознаки:

Опис

Кварцна греалка наменета за простории од 15-20 м2

Моќност 1200 W

Димензии: 43 x 23 x 14 cm

Идеална за спални соби, детски соби, гаражи, работилници …