Мини греалка со амбиентално светло – 1500 W

1,490.00 ден

Мини греалка со амбиентално светло – 1200 W

Шифра 3854

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3854 Ознаки:

Опис

Мини греалка со амбиентално светло 1500 W

Карактеристики:
– PTC керамичка технологија за греење.
– Висока стапка на електротермална конверзија, брзо загревање и еднообразно греење.
– 3 поставки за топлина
– Заштеда на енергија, и супер тивка.
– 7 различни нијанси на светлина

Идеална за мали простории или каде ви е потребно дополнително греење.

Димензии 20x18x25 cm

Работи на 220 V