Попуст!

Собна греалка 2000 W

Original price was: 1,000.00 ден.Current price is: 890.00 ден.

Собна греалка 2000 W

Шифра 4156

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4156 Ознаки:

Опис

1) 2 моќности на греење: 1000W или 2000W
2) Може да се користи и за ладење доколку не ги вклучите греачите
3) Прилагодлив просторен термостат
4) Заштита од прегревање
5) Со индикатор за моќност
6) Интегрална рачка за носење