Power Resistance Bands

590.00 ден

Power Resistance Bands

Шифра 3218

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Ластици за вежбање со помош на кои можете да ги зајакнете мускулите на рацете, нозете, грбот, стомакот, рамената

Менувајки го бројот на ластици го менувате и отпорот со кој ќе вежбате

Може да се користат во домот, во природа, во теретана