Украсни полици – разни форми

650.00 ден

Украсни полици – разни форми

Шифра 3428

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 3428 Ознаки:

Опис

Полици изработени од метал и дрво.

Висок квалитет

Димензии 45 x 45 cm