Прскалки за разладување со водена пареа

490.00 ден690.00 ден

Прскалки за разладување преку водена пареа

Шифра 3469

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3469 Ознаки:

Опис

Сет за разладување кој преку црево и дизни – прскалки, водата под висок притисок ја претвора во пареа и така го разладува воздухот.

Идеален за тераси, летниковци, за навлажнување на воздухот во простории каде се одгледува цвеќе.

Се приклучува на било кое градинарско црево за вода

Димензии и цени : 10 m – 490 ден, 15 m – 590 ден., 20 m – 690 ден.

 

Дополнителни информации

Изберете должина

10 m – 490 den, 15 m – 590 den, 20 m – 690 den.