Ѕидна греалка – 2000 W

3,490.00 ден

Ѕидна греалка – 2000 W

Шифра 3870

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3870 Ознаки:

Опис

Греалка со модерен дизајн кој може да се монтира на ѕид или на било која рамна површина

Наменета за простории до 25 м2

Дигитален дисплеј на кој е прикажана температурата

Керамичка плочки за загревање

Моќен систем за циркулација на топлиот воздух

Филтер за прочистување на воздухот

Интелегентен систем за одржавање на постојана температура

Може да се користи и како уред за разладување во летните денови

Вграден тајмер

Димензии: 55 x 22 x 13 cm

Моќност 2000 W