Мини електрична греалка со 3Д пламен – 1000W

1,290.00 ден

Мини електрична греалка со 3Д пламен – 1000W

Шифра 3877

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3877 Ознаки:

Опис

Мала греалка со ЛЕД дисплеј со 3Д пламен – 1000 W

Карактеристики:

PTC керамичка технологија за греење.

Висока стапка на електротермална конверзија, брзо загревање и еднообразно греење.

Вграден прилагодлив термостат и тајмер за вклучување/исклучување.

Прилагодување на температурата на две нивоа

Заштеда на енергија, и супер тивка.

Идеална за мали простории или каде ви е потребно дополнително греење.

Димензии 22x16x12 cm