Попуст!

Електрично термо ќебе 150 X 120 CM

790.00 ден

Електрично термо ќебе 150 X 120 CM

Шифра 3419

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3419 Ознаки:

Опис

Електрично ќебе за загревање со заштита од прегревање

Изработено од полиестер со мека памучна надворешност

Две јачини на затоплување кои се подесуваат на рачен контролер

Кабел за напојување од 140 cm

Димензии 150 x 120 cm

 

Дополнителни информации

Одберете дизајн:

Ќебе со јагоди, Ќебе со пердуви, Ќебе со лимони