Попуст!

Мини разладувач на воздух

490.00 ден

Мини разладувач на воздух

Шифра 3641

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3641 Ознаки:

Опис

Разладувач на воздух преку вода или мраз

Резервоарот се полни со вода и се замрзнува, која потоа преку струењето на воздухот со помош на вентилатор го разладува воздухот

Работи на било кој полнач од мобилен телефон, се приклучува преку УСБ кабел

Идеален за употреба во канцеларија, на работно биро, во автомобил, камион и сл.

Доколку во водата ставите ароматично масло, може да се користи и како навлажнувач – ароматизер на воздух.

Две решетки за насочување на ладниот воздух