Лулашка со држач

13,490.00 ден

Сферна лулашка со држач

Шифра 4295

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4295 Ознака:

Опис

Модерна лулашка која ќе го надополни секој дом, тераса, градина

Изработена од квалитетни материјали, плетен ратан, метална конструкција и перничиња.

Димензии: Држач висина 195 cm.

Нишалка: 118 x 105 cm

Дијаметар на држач: Ф105