Prank cream game – игра со мавање шлаг во лице

590.00 ден

Prank cream game – игра со мавање шлаг во лице

Шифра 4747

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4747 Ознаки:

Опис

ГОЛЕМА ЗАБАВА ЗА ИГРАЊЕ: Само го ставате вкусниот крем на рацете на машината за лице, вие и вашиот пријател го ставате лицето низ маската и се соочувате со раката што фрла, секој играч брзо го притиска големото копче. Со притискање на копчето ќе се придвижи раката на фрлачката рака кон вашиот противник. Ви посакувам среќа и уживајте во вкусниот крем (шлагот не е вклучен 🙂 )
ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ: Играта за лице со пита е изработена од еколошки ABS материјал, без BPA, безбеден и здрав, нетоксичен, мазна површина без остри рабови, може да спречи случајни повреди, погодна за деца за играње.
ШТО ДОБИВАТЕ: 1 комплет игри за лице со шлаг со кои децата можат да се забавуваат со часови, совршени за време на пикник, семејни собири или родендени, играјте и уживајте во времето со вашите деца.
СОВРШЕН ПОДАРОК: Играта со лице со пита е одлична забавна семејна игра за детски играчки, која ве натера вас и вашите деца да се смеете и да се забавувате. Мал и лесен за девојчиња и момчиња на возраст од 5-12 години. Лесно за носење, префинетата амбалажа е совршен подарок за Божиќ, Денот на децата, Нова Година, роденден, донесе изненадувања за децата.

Видео: