Автомобил од лего коцки – Бело – син

870.00 ден

Автомобил од лего коцки – Бело – син

Шифра 3160

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3160 Ознаки:

Опис

Автомобил од лего коцки – Бело – син

Изработени од високо квалитетна пластика, нетоксични.

Сетот содржи 331 парчиња.

Димензии на целосен автомобил 17.5 x 8 x 5 cm

Наменет за деца над 6 години.