Спојлер за возила со вградено лед светло

1,800.00 ден

Спојлер за возила со вградено лед светло

Шифра 7032

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 7032 Ознаки:

Опис

Спојлер за возила со вградено лед светло кое се активира при кочење или при вклучување на трепкачи – лево и десно

Се прицврстува едноставно со лепење на задниот дел од гепекот, задното стакло или кровот на возилото

Изработен од квалитетна гума со карбон финиш, му дава прекрасен изглед на вашето возило.

Препорачливо е поврзувањето на инсталацијата да ја врши професионален авто електричар.

Должина 130 cm.