Ретровизор со вградена камера

1,590.00 ден

Ретровизор со вградена камера

Шифра 7035

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Ретровизор за во автомобил со вградена камера и дисплеј на кој може да се гледаат снимените видеа.

Дополнителна задна камера која се приклучува на ретровизирот – дисплеј.

Слот за мемориска картичка

Работи на приклучок од запалката во автомобилот.

Голем број на функции како ноќно снимање, детекција на движење, циклично снимање, широкоаголен објектив, ХД резолуциј