Универзален спојлер – дифузер за заден браник на автомобил

1,890.00 ден

Универзален спојлер – дифузер за заден браник на автомобил

Шифра 7055

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 7055 Ознаки:

Опис

Универзален дифузер кој се монтира на долниот дел на задниот браник на возилото

Може да се лепи или да се зашрафи

Одлична надградба на вашето возило

Достапен во сива и црна боја

Димензии: 120 x 18 cm