Компјутерско биро – Монтана

2,690.00 ден

Компјутерско биро – Монтана

Шифра 4804

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4804 Ознаки:

Опис

Биро со полици, изработено од квалитетна 18mm иверица.

Димензии:

Ширина: 90cm

Длабочина: 50cm

Висина: 70cm

Достапно во бела и кафеава боја

Дополнителни информации

Одберете боја:

Бела, Кафеава