Мултифункционален ранец за лаптоп

790.00 ден

Мултифункционален ранец за лаптоп

Шифра 3682

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com

 

Категорија SKU: 3682 Ознаки:

Опис

Ранец  со голем број на прегради за лаптоп. таблет, опрема, книги

Вграден УСБ конектор на кој може да приклучите додатна батерија за вашиот мобилен телефон

Анатомски рачки