Попуст!

HD камера за во автомобил

Original price was: 1,190.00 ден.Current price is: 890.00 ден.

HD камера за во автомобил

Шифра 7031

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

HD видео камера за во автомобил

Се прицврсува на ветробранското стакло

Слот за мемориска картичка на која ќе се снима видеото

УСБ порта за пренос на снимениот материјал

Ноќно снимање, има вградено IR светло

Аудио снимање

2.5 inch екран на кој се прикажува видеото во реално време

Има вградена батерија која може да ја полните или да работи прилучена на запалката од автомобилот