Троделен сет навлаки за автомобил

1,190.00 ден

Троделен сет навлаки за автомобил

Шифра 4685

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4685 Ознаки:

Опис

Универзални перничиња за автомобилски седишта се совршен додаток на твоето возило за да го направат секое возење поудобно и попријатно. Изработени од квалитетен материјал, овие перничиња обезбедуваат не само дополнителна мекост, туку и топлина, правејќи го твоето седење во студените денови исклучително удобно.

Благодарение на нивниот дизајн, овие перничиња помагаат да се задржи топлината, што го прави седењето во автомобилот поудобно дури и кога температурите се ниски.

Со својот универзален дизајн, овие перничиња одговараат на повеќето стандардни седишта за автомобили, овозможувајќи ти да ги користиш во различни возила без никакви проблеми.

Освен што обезбедуваат удобност, овие перничиња додаваат и естетски шмек на твојот автомобил со нивниот мек кадифен материјал и црна боја, подобрувајќи го изгледот на внатрешноста на возилото.

Овие перничиња обезбедуваат дополнителна удобност на возачите кои често патуваат на долги растојанија, овозможувајќи им да се релаксираат и да уживаат во возењето без непријатност.

Поддршката и мекоста на овие перничиња овозможуваат поудобно патување.

Во текот на зимските месеци, овие влошки ја задржуваат топлината, што го прави возењето попријатно и поудобно дури и во студени клими.

Покрај удобноста, овие перничиња додаваат естетски шмек во внатрешноста на автомобилот, правејќи го попривлечен и поелегантен.

Се прицврстуваат со ластици поставени на долниот дел од перничето.

Спецификации:
-Тип: Навлака за автомобилско седиште во преден ред
– Боја: црна
-Материјал: кадифен
-Полнење: Сунѓер
-Големина: 50 x 51,5cm

Спецификации:
-Тип: Патник за задните седишта за автомобил
-Боја: Црна
-Материјал: кадифен
-Полнење: Сунѓер
-Големина: 137 x 48,5cm