Попуст!

Декоративна вештачка трева за на ѕид

Original price was: 320.00 ден.Current price is: 240.00 ден.

Декоративна вештачка трева за на ѕид

Шифра 4725

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4725 Ознаки:

Опис

Оваа вештачка трева за ѕидови е идеална за внатрешна декорација, додавајќи природен и освежувачки изглед на секој простор во домот или канцеларијата.

Може да се користат за создавање вертикални градини на ѕидови, создавајќи зелен амбиент и додавајќи интересни детали во надворешноста или внатрешноста.

Оваа вештачка трева може да се користи како декорација за специјални настани како што се свадби, прослави или корпоративни настани, обезбедувајќи шармантна и естетска атмосфера.

Може да послужи како материјал за различни креативни проекти, како што се изработка на ѕидни панели, позадини за фотографирање или создавање уникатни уметнички дела, давајќи му на просторот оригинален и персонализиран изглед.

Оваа декоративна трева додава природен и освежувачки изглед на внатрешните простори, создавајќи чувство на природа и удобност без потреба од одржување.

Вештачката трева за ѕидови може да се користи за различни цели, вклучувајќи украсување внатрешни ѕидови, создавање вертикални градини или создавање интересни внатрешни детали, обезбедувајќи различни опции за дизајн на просторот.

Вештачката трева за ѕидови лесно се монтира и не бара посебни вештини или алатки за монтирање, со што се овозможува брзо и лесно разубавување на просторот.

За разлика од природната трева, вештачката трева за ѕидови не бара редовно наводнување, косење или ѓубрење, со што се заштедува време и пари за одржување.

Технилки карактеристики:

  • Димензии на еден панел: 60 x 40 cm.
  • Материјал ПВЦ

 

Дополнителни информации

Одберете боја:

Светло зелена, Темно зелена