Сет од 5 садови за чување храна

490.00 ден

Сет од 5 садови за чување храна

Шифра 4453

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4453 Ознаки:

Опис

Сет од 5 садови од нерѓосувачки челик со пластични капаци за чување храна

Садовите имаат различен дијаметар: 10 cm, 12 cm, 14 cm, 16 cm, 18 cm

Издржлив, лесен за чистење, убава форма

Визуелен транспарентен капак

Може да се чува за складирање на храна, за транспорт, пикник, за во автомобил

Садовите ја чуваат храната свежа